הודעה מנהלתית

שלום,

ההודעה הבאה לא מגיעה מקארין מעגלות.

שמי חץ בן חמו. חלקכם מכירים אותי מהפוסטים שפרסמתי לפני שנים על תחומי מיסטיקה שונים כולל פורום שהקמתי בנידון והשתתפותי בפורומים אחרים. בזמנו סיימתי לכתוב פוסטים על כך ופרסמתי את מסקנותיי על התחומים.

אז מה בדיוק קורה כאן? נקרא לזה אבולציה קלה במובנים הטכניים 🙂

כאדם, לי לא משנה כהוא זה דעתם ואמונותיהם של אחרים ואחרות. האחד יכול להאמין באדיקות ביהדות, השני באיסלם, השלישי בנצרות והרביעית יכולה להאמין שהיא מכשפה הופכת עולמות. כל אחד שיחיה באמונותיו, וכל עוד הם לא מנסים לכפות אותם על אחרים – אין לי שום בעיה עם זה.

אם יש משהו שכן ראיתי (וכן, גם קיבלתי טלפונים) זה מבעלי ובעלות אתרים כמו קארין ואחרים/ות שפרצו להם לאתריהם ועתה מופיעה בדף הראשי תמונה של פורץ אנונימי כלשהו (בד"כ אנטי ישראל). אפשר כמובן לבקש מחברת אירוח האתרים לשחזר, אולם הפריצה תחזור שוב עד שהאתר יטופל ויתוחזק בצורה רצינית, ולמי שאין חברים טכניים, הסיפור עולה כמה מאות שקלים בכל פעם. לא זול.

ולכן החלטתי לסייע לבעלי אתרים שאינם מסחריים ושיש בהם תוכן לציבור (ולא תוכן שיווקי). אלו המעוניינים לארח את אתריהם ללא תשלום, מוזמנים לפנות אליי במייל ([email protected]) ואני אשקול לארח את האתר בשרתים הפרטיים שלי. אין לי שום בעיה לארח אתרים מזרמים רוחניים שונים ואין לי שום בעיה שיהיה דף עם פרטי יצירת קשר עם בעל/ת האתר, אולם חשוב לזכור: אינני לוקח אחריות על התכנים ואם תוכן או תמונה כלשהי מפירה זכויות יוצרים כלשהם וגוף מסוים מעוניין לתבוע את בעל האתר, אני אעביר את פרטיו אל התובע. אינני מעוניין לארח תכנים לא מקוריים ו/או לא קנויים שאינם בעלי רשיון חופשי לשימוש.

הערה: קארין היא קארין, ואני זה אני וזולת ידידותנו והרצון לסייע לה באירוח האתר, התכנים והכתיבה באתר זה – הם שלה בלבד.

קריאה נעימה.
חץ בן חמו