קצת עליי

שלום לכן ולכם 🙂

שמי קארין מעגלות (ולכל התוהים, אכן החלפתי שם משפחה). אני בת … גיל מסוים (לא ציפיתם שאגלה אותו, נכון? 🙂 ) ובחיים האמיתיים אני עוסקת בשיווק דיגיטלי (ללא שום קשר לתחומים מיסטיים כלשהם).

את תחום המאגיה והכישוף התחלתי בגיל צעיר מאוד (למורת רוחם של הוריי כמובן) אחרי שעברתי סידרת חוויות רוחניות לא קלות (כמו לחלום בלילה על תאונה ליד התחנה הקרובה ואחרי יומיים לראות את התאונה מתרחשת) ואחרי שעברתי לא מעט "מורים" רוחניים/שמאנים (שחלק לא קטן מהם ניסו להכניס אותי למיטתם). בקיצור – דבש, לא ליקקתי.

אינני שייכת לאיזו כת מסויימת או איזה מסדר או מעגל מסוים ואין לי כל כוונה להצטרף לאחת כזו. אני נון-קונפורמיסטית וככל שזה מגיע לכישופים ולחשים, אני מעדיפה לאלתר ופחות ללכת לפי ספרים/מנהגים וכו'. לאלו ששאלו: אני לא עוסקת בתחומים אלו כמשהו מסחרי, אינני מקבלת לקוחות ואינני נפגשת או יוצרת קשר טלפוני. טוב לי היכן שאני ולמי שמחפשת ללמוד את התחום או שאבצע כישוף/טיהור/לחש מסוים עבורה, אני ממליצה לחפש לה מישהו או מישהי אחרת.

אם ישנו משהו שרבים ישימו לב אליו, הוא שדעתי שונה בהרבה מדעותיהם של אחרים העוסקים בתחומי המאגיה והכישוף (או כפי שקרא לי מכשף אחד: "כופרת"). אני מאוד מאמינה בכישוף אולם אינני מאמינה בקשקושים שרבים מוציאים מפיהם וממקלדותיהם. אני בהחלט מאמינה שאנרגיות, שדים, רוחות וכו' קיימים, אבל אני מאמינה שגם בנושא זה ישנם אי אלו כללים ואיזה שהוא סדר והגיון כלשהו (שיכול להיות בהחלט שהוא שונה מההגיון שלנו) אבל כשאני שומעת מאחרים כל פעם על אותו נושא דברים אחרים לחלוטין ללא כל הסבר משכנע, אני מעדיפה לחייך, להנהן, ולזרוק לפח.

יחד עם זאת, אני בהחלט מכבדת את דעתם ודעתן של אחרות ואחרים. אין לי כל כוונה לצאת לאיזה "מסע צלב" לשכנע אחרים בדברים שאני מאמינה ומרגישה ואם מישהו או מישהי מאמינים שדברים הם שונים – זכותם/ן.

אם הגעתם אליי דרך חיפוש בגוגל, אז אתם מוזמנים להצטרף לפייסבוק שלי. בקשר לתמונה – הותיקים והוותיקות אולי יזכרו אותי כ"מכשפת עשן"..

מאחלת לכולם חיים מאושרים 🙂